Fotoselli Radarlı Kapı Servisi

Fotoselli Radarlı Kapı Servisi

 

Fotoselli (radarlı) kapılar çalışma ve kullanım yerlerine göre çeşitlere ayrılmaktadırlar. Bunlar;

  • Fotoselli (radarlı) Yana kayar kapılar,
  • Fotoselli (radarlı) Yana kayar teleskopik kapılar,
  • Fotoselli (radarlı) Kanatlı kapılar,
  • Fotoselli (radarlı) Döner kapılar,
  • Fotoselli (radarlı) Hermetik ameliyathane kapılar

Yukarıda belirtilen kapıların servis, bakım ve onarımlarını yapmaktayız.

Fotoselli radarlı kapılar özellikle yaya giriş çıkışının yoğun olduğu oteller, akaryakıt istasyonları, alış veriş merkezleri, hastaneler, iş merkezleri süper marketler vb. binalarda hızlı açma kapama sağlayan kapı tipleridir. Radarlı kapılar olarak da bilinen bu kapılar, radarlarının bir cisim hareketi algıladığında açılması ve ayarlanabilir kısa süre içinde kapanması sebebiyletercihedilirler.Fotoselli kapılar, iç ortamla, dış ortamı; hem hava akımı açısından, hem toz ve rüzgar girişini engelleyerek kontrollü bir şekilde böler. Bu kullanım şekli işletmelerde ısı tasarrufu da sağlamaktadır.

Radarlı kapı sesiz çalışır ve engellere karşı güvenliği mevcuttur. Fotoselli Radarlı kapı türleri;hermetik ameliyathane kapıları, yana kayar kapı, 90° kanatlı kapı, teleskopik kapı ve döner kapıdır. Radarlı kapı canlı ve cansız bütün cisimlere duyarlı ve aktif-infraret sistemi ile çalışmaktadır. Çok fonksiyonlu kullanıma uygundur.

Özel profil sistemli tasarımları sayesinde mimari uygulamalarda estetik ve çağdaş çözümler sunarlar. Farklı mimari konumlara göre dizayn edilirler ve montajları yapılır. İstenilen açıda radarlar ile donatılarak açma kapama alanı ayarlanabilir. Lamine, temperli, buzlu cam uygulamaları kolayca uygulanabilmektedir.

Ayrıca Antipanik Özelliği Bulunmaktadır. Elektrik kesintilerinden etkilenilmemesi için akü ve şarj ürünleri ile takviye edilebilir. Ekstra güvenlik istenen durumlarda mekanik kilit ile birlikte elekromekanik kilit ile de güvenliği arttırmak mümkündür.

Slideshow

    Hizmet Politikamız

    ,