OTOMATİK DAİRESEL KANATLI BAHEÇE KAPISI SERVİSİ

OTOMATİK DAİRESEL KANATLI BAHEÇE KAPISI SERVİSİ

 

Dairesel kapılar, sıradan kapılar gibi bir destek noktası üzerinde dönüş yaparak çalışırlar. Giriş kapıları genellikle içe doğru açılır ve bu sebeple iç cephede kapının dönüş yapabileceği uygun bir alan bulunması gerekir.

İdeal otomasyon sistemi seçilerken boyut, kapı kanadının yaklaşık ağırlığı, dikme ve kanadın sağlamlığı, kullanılan materyal gibi ölçütler dikkate alınır.

Bu otomasyon sistemleri genellikle 220 V AC ve24 V DC gibi voltajlardaçalışabilmektedir ki bu durum ürünlerin işleyişini daha da güvenli hale getirmektedir.
Özellikle ticari ve endüstriyel uygulamalarda ihtiyaç duyulan hassas kullanım koşullarında 24 V DC güç kaynağı tavsiye edilmektedir.

Genelde güvenlik ve kullanım kolaylığı sebebiyle tercih edilen kapılardır. Uygulanan otomasyondaki uzaktan kumanda sistemi sayesinde kullanıcılar, bahçe giriş kapılarını, evlerinden çıkmadan veya araçlarından inmeden soğuk, yağmur, kar, çamur, rüzgar vb. gibi dış etkenlerden etkilenmeden güvenle ve kontrollü bir şekilde açıp kapatabilirler. Uzaktan kumanda el vericisi çoğaltılabilir. Bahçe kapılarına uygulanan motorlar kapı açıklığına, kapı ağırlığına göre seçilir ve uygulanır.

•  Her türlü ihtiyaca uygun bir model Montaj kolaylığı sunar

• Her türlü kapı detayına uygun modeller mevcuttur.

• Ağır kapılara için model seçeneği mevcuttur

• 24 Vdc akü ile çalışan modeller

• Geniş aksesuar seçenekleri.