Panjur Servisi

Panjur Servisi

Geçmişten günümüze pencerelerin en önemli dostu olan panjurlar; gösterişli ve estetik olmasının yanında kullanıcılara katmış olduğu faydalar da oldukça fazladır. Panjurlar; Kış mevsimlerinde soğuk havanın içerdeki sıcak havayla arasına girerek ısı kaybının önlenmesi,yaz mevsimlerinde ise dış ortamdaki sıcak havanın iç ortamdaki havayı ısıtmasının önüne geçerek ısı artışının engellenmesini sağlar. Ayrıca dış ortamdaki ses kirliliğinin hissedilir derecede azalmasını da diğer artısı. Bu faydaların yanında panjurlarınızı güneşlik perde yerine de kullanabilirsiniz. Aralıklı konuma getirerek odanızın az aydınlanmasını da sağlayabilirsiniz.

Panjurun belirtilen faydalarını göz önünde bulundurursak aslında lüks ihtiyaç değil aksine zorunlu ihtiyaç olarak değerlendirilmelidir.

Panjurlar kullanım amacına ve yöntemlerine göre farkı seçeneklere ayrılmaktadır.

Malzemenin cinsine göre;

 1. 1.    Alüminyum Panjurlar

1.1. Alüminyum EkstrüzyonPanjurlar,

1.2. Alüminyum Poliüretan Dolgulu Panjurlar,

 1. 2.    Galvanizli Çelik Panjurlar;

2.1. Galvanizli Çelik Poliüretan Dolgulu Panjurlar,

2.2. Galvanizli Çelik Panjurlar.

 1. 3.    Plastik Panjurlar

Kullanım Yöntemine göre;

 • Motorlu Panjurlar
 • Manuel ipli Panjurlar

Montaj Şekline göre;

 • Dıştan Takma Panjurlar,
 • Monoblok Panjurlar,
 • Detaylı Panjurlar.

Yukarıda belirtilen bütün panjur seçenekleri için firmamız güçlü ve geniş yelpazede yedek parça stoku ile birlikte sunduğu güvenilir hizmet ile panjur servisinde İstanbul genelinde öncüdür.

Motorlu-Manuel Panjur servisi olarak kurulduğumuz günden bugüne oluşan tecrübe ile deneyimlerimizi, güvenilir ve kaliteli iş ahlakı ile birleştirip bunu müşterilerimize sunmak bizim sektörde tek hedefimizdir.

Motorlu-Manuel Panjur servisi İstanbul gün geçtikçe hedefine emin adımlarla ve güçlü kadrosuyla ilerlemektedir. Panjur servisimiz İstanbul gelenine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Slideshow

  Hizmet Politikamız

  ,